Strona główna / Sprawdź jak wybrać tkaninę

Materiały do rolet tradycyjnych dzielą się na GRUPY CENOWE: Eco, Standard oraz Exclusive :

 

GRUPA ECO ( najtańsza ) posiadają tkaniny tradycyjne, jednobarwne , o szerokiej gamie kolorystycznej

 • KOLEKCJA A800  JEDNOKOLOROWE  ( Transparentne ) 

Posiadają najbardziej gładką strukturę oraz dopuszczają najwięcej światła do pomiaszczenia w przypadku jasnych kolorów. Im ciemniejszy odcień tym większe zaciemnieniekolekcja_A800

 

 • KOLEKCJA A600 / Eden JEDNOKOLOROWE  ( Lekko zaciemniające ) 
Delikatna struktura , grubszy splot. Im ciemniejszy odcień tym większe zaciemnienieGRUPA STANDARD ( średnia cena ) zawierają tkaniny podgumowane posrebrzane, z masą perłową , drewnopodobne oraz wzorzyste.

 • KOLEKCJA  MADAGASKAR SILVER  PODGUMOWANE POSREBRZANE  ( Podgumowane i zaciemniające ) 
Jest materiałem podgumowanym z powłoką posrebrzaną, dlatego doskonale zaciemnia w 100% oraz odbija część promieni UV dzięki srebnrej powłoce zewnętrznej. Od wewnątrz struktura materiału bardzo delikatna , dostepna w wielu uniwersalnych odcieniach.
 
 • KOLEKCJA A900 JEDNOKOLOROWE  PERŁOWE  ( Lekko zaciemniające )  
Posiada właściwości termiczne, dzięki masie perłowej obecnej na tkaninie. Powłoka ta odbija część promieni UV oraz nie powoduje zupełengo zaciemnienia. Struktura materiału podobna do kolekcji A600 / Eden  jest widoczna i wyczuwalna pod palcami. Pięknie prezentuje się we wnętrzach zwłaszcza wieczorem , kiedy widoczny jest efekt perłowy.
 
 • KOLEKCJA B300 WZORY ( Transparente ) 
Tkaniny o gramaturze podobnej do A800 o gładkiej strukturze. Desenie wtopione w materiał , czyli nie są wypukłe jak np. w kolekcji B400 wzorzystej.
 
 
 • KOLEKCJA B400  WZORY  ( Lekko zaciemniające ) 
Materiały z kolekcji posaidają wzory z masy perłowej, delikatnie wypukłe. Tkaniny grubsze, bardziej zaciemniające niż B300 wzory. Struktora podobna do kolekcji A600 o widocznym splocie.
 
 • KOLEKCJA ARUBA DREWNOPODOBNA  ( Zaciemniająca ) 
Tkaniny o grubym splocie w kolorach drewnopodobnym, materiał bardzo dobrze zaciemnia i pięknie się prezentuje. Łatwo dopasujesz np. kolor złoty dąb czy wenge.
 

 

GRUPA  EXCLUSIVE ( najdroższa ) zawierają materiały podgumowane, bambusowe, drewnopodobne oraz wzorzyste
 
 • KOLEKCJA C100 PODGUMOWANE ( Podgumowane i zaciemniające ) 
Materiały podgumowane zaciemniające 100% , od zewnętrznej strony guma w kolorze materiału. Grubość tkaniny  to 0,45 mm.
 
 • KOLEKCJA JAMAJKA  BAMBUSOWE  ( Transparentne ) 
Posiada tkaniny o wzorze bambusowym - drewnopodobnym. Materiał niezwykle modny, świetnie prezentujący się na oknie. Funkcja dekoracyjna, nie osłania pomieszczenia przed promieniami UV.
 
 • KOLEKCJA B900 WZORY ( Lekko zaciemniające ) 
Tkaniny o strukturze i gramaturze jak kolekcja A600 z dodatkowym wzorem metalizowanym pięknie podreślającym nowoczesny design. Im ciemniejsze kolory tym większe zaciemnienie nigdy nie więcej niż 80%.
 
 • KOLEKCJA B1000  WZORY ( Lekko zaciemniające ) 
Materiały o nr. B1001 - B1003 satynowe - metalizowane , przepuszczające więcej światła niż reszta kolorów z kolekcji. Tkaniny nr B1007 - B1024 są metalizowane podobne strukturą do kolekcji A900 perłowej 
 
 • KOLEKCJA PARADISE  DREWNOPODOBNE ( Transparentne ) 
Tkaniny o bardzo szerokiej gamie odcieni drewnopodobnych , typowo dekoracyjne, lekko zaciemniające.  Idealna opcja dla osób preferujących orientalny desingn w stylu eko. Na materiały może być wydłużony czas realizacji do 14 dni.
 
 
 • KOLEKCJA ARGENTUM  POWŁOKA ALUMINIOWA UV ( Odbijające promienie słoneczne )
Tkaniny o właściościach termicznych , zewnętrzna strona pokryta specjalną powłoką aluminiową bardzo dobrze odbijającą promienie UV . Idealna ochrona w upalne dni. Zalecana szczególnie do rolet dachowych. Materiał jest dość cienki i lekki dzięki temu można je stosować także do długich okien tarasowych powyżej 240 cm ( grubość tkaniny to tylko 0,30mm dla porównania C100 podgumowany 0,45mm ).
 
 • KOLEKCJA MODERN  POWŁOKA ALUMINIOWA UV ( Odbijające promienie słoneczne )
Materiał z aluminiową powłoką termiczną, uniemożliwiającą przenikanie promieni słonecznych. Zalecana w pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu. Tkaniny w szlachetnych odcieniach wpasują się w nowoczesne i rustykalne wnętrza ( odcienie złota, srebra ).Na materiały może być wydłużony czas realizacji do 14 dni.